ΑρχικήΔυτική ΜακεδονίαΚαστοριάΣύνδεσμος Ξενοδόχων Π.Ε.Καστοριάς "1η μέρα στη 38η διεθνή έκθεση τουρισμού "Philoxenia" ΚαστοριάΤουρισμός Σύνδεσμος Ξενοδόχων Π.Ε.Καστοριάς “1η μέρα στη 38η διεθνή έκθεση τουρισμού “Philoxenia” By Πέτρος Πρωτόγερος 11 Νοεμβρίου, 2023 0 157 μερίδιο FacebookTwitter Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα 1η μέρα στη 38η διεθνή έκθεση τουρισμού “Philoxenia”, με πολλές και σημαντικές επαφές με τουριστικούς πράκτορες και με ανθρώπους του τουρισμού . Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα μερίδιο FacebookTwitter Προηγούμενο άρθροΓιάννης Κορεντσίδης “Η 11η Νοεμβρίου του 1912 αποτελεί ημέρα ορόσημο για την Καστοριά μας”Επόμενο άρθροΚαταστροφικός άνεμος για την 1η Έκθεση τοπικών προϊόντων Καστοριάς Πέτρος Πρωτόγεροςhttps://098618940.linuxzone121.grserver.gr/enimerosou ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησηςΣυνδεθείτε για να αφήσετε ένα σχόλιο Most Popular Παράδοση – παραλαβή δύο νέων λεωφορείων για το ΚΕΚ ΑμεΑ Κοζάνης και το Ειδικό Εργαστήρι Πτολεμαΐδας 26 Ιουλίου, 2024 V 26 Ιουλίου, 2024 Το Σάββατο στον αύλειο χώρο του παλιού δημοτικού σχολείου του άνω Νεστορίου θα υποδεχτούμε στο πλαίσιο του Φεστιβάλ Γράμμου, ένα από τα πιο όμορφα... 26 Ιουλίου, 2024 Απόφοιτοι του 2024 και εισακτέοι στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση!!! 26 Ιουλίου, 2024 Φόρτωση περισσοτέρων Recent Comments