Ο διοικητής του Τμήματος Τροχαίας Φλώρινας, Αστυνομικός Υποδιευθυντής κ. ΓΚΙΝΗΣ Δημήτριος και αστυνομικό προσωπικό του, επισκέφθηκαν το 1ο και 2ο Νηπιαγωγείο Φλώρινας, προκειμένου να ενημερώσουν τους μαθητές για θέματα κυκλοφοριακής αγωγής.
![](https://enimerosou.gr/wp-content/uploads/2024/04/437773406_740446504928447_6410454644767155850_n-1-1024x709.jpg)
Οι δραστηριότητες και τα παιχνίδια προκάλεσαν τον ενθουσιασμό των
μαθητών, που έμαθαν βασικούς κανόνες ως #πεζοί αλλά και ως #οδηγοί ποδηλάτου.
#Διεύθυνση_Αστυνομίας_Φλώρινας