Στιγμιότυπα από την εκδήλωση στη Βλάστη, 2 Ιουνίου 2024
“Βλάστη και Συρράκο γιορτάζουν την από κοινού ένταξη του Τρανού Χορού της Βλάστης και του πανηγυριού του Συρράκου, στον αντιπροσωπευτικό κατάλογο της Άυλης Πολιτιστικής Κληρονομιάς της UNESCO
![Μπορεί να είναι εικόνα 5 άτομα](https://scontent.fskg5-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/447780632_1412514522796976_6647074520363991609_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=670tWVAs3KMQ7kNvgGhSbfJ&_nc_ht=scontent.fskg5-2.fna&oh=00_AYBlHhXgrKfpNCs03xpMz1gAxYD4GIQ64K4n_8-F_l3RZA&oe=666A04F9)
![Μπορεί να είναι εικόνα 4 άτομα](https://scontent.fskg5-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/447808235_1412515372796891_8800137406976001284_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=1GeehTxRWQIQ7kNvgEi3baz&_nc_ht=scontent.fskg5-2.fna&oh=00_AYC8R4hRLwphRWXjFJdkG24WB30eC2ixdI19a2s-VzpRqQ&oe=6669DAE8)
Στιγμιότυπα από την εκδήλωση στη Βλάστη, 2 Ιουνίου 2024
“Βλάστη και Συρράκο γιορτάζουν την από κοινού ένταξη του Τρανού Χορού της Βλάστης και του πανηγυριού του Συρράκου, στον αντιπροσωπευτικό κατάλογο της Άυλης Πολιτιστικής Κληρονομιάς της UNESCO