ΑρχικήΔυτική ΜακεδονίαΚοζάνηΜία ευχάριστη έκπληξη σήμερα η επίσκεψη στο Δήμο μας, του μεγάλου μας... Κοζάνη Μία ευχάριστη έκπληξη σήμερα η επίσκεψη στο Δήμο μας, του μεγάλου μας πρωταθλητή Πύρρου Δήμα. By Πέτρος Πρωτόγερος 27 Φεβρουαρίου, 2024 0 26 μερίδιο FacebookTwitter Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα Μία ευχάριστη έκπληξη σήμερα η επίσκεψη στο Δήμο μας, του μεγάλου μας πρωταθλητή Πύρρου Δήμα. Ζευκλής Χρήστος Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα μερίδιο FacebookTwitter Προηγούμενο άρθροΕπίσκεψη του Ευρωβουλευτή της ΝΔ, κ. Μανώλη Κεφαλογιάννη στο χωριό μαςΕπόμενο άρθροΣτη συνάντηση του Αναπληρωτή Υπουργού Εσωτερικών Θοδωρή Λιβάνιου με το Διοικητικό Συμβούλιο της Περιφερειακής Ένωσης Δήμων Δυτικής Μακεδονίας Πέτρος Πρωτόγεροςhttps://098618940.linuxzone121.grserver.gr/enimerosou ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησηςΣυνδεθείτε για να αφήσετε ένα σχόλιο Most Popular Παράδοση – παραλαβή δύο νέων λεωφορείων για το ΚΕΚ ΑμεΑ Κοζάνης και το Ειδικό Εργαστήρι Πτολεμαΐδας 26 Ιουλίου, 2024 V 26 Ιουλίου, 2024 Το Σάββατο στον αύλειο χώρο του παλιού δημοτικού σχολείου του άνω Νεστορίου θα υποδεχτούμε στο πλαίσιο του Φεστιβάλ Γράμμου, ένα από τα πιο όμορφα... 26 Ιουλίου, 2024 Απόφοιτοι του 2024 και εισακτέοι στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση!!! 26 Ιουλίου, 2024 Φόρτωση περισσοτέρων Recent Comments