ΑρχικήΔυτική ΜακεδονίαΚοζάνηΚαλλιόπη Βέττα. Με τους αγρότες! Κοζάνη Καλλιόπη Βέττα. Με τους αγρότες! By Ελένη Κωτσίδου 22 Φεβρουαρίου, 2024 0 18 μερίδιο FacebookTwitter Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα Με τους αγρότες! Καλλιόπη Βέττα Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα μερίδιο FacebookTwitter Προηγούμενο άρθροΤΟΞΟΚΛΥΤΟΙ Κοζάνης στον αγώνα Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κλειστού Χώρου 2024Επόμενο άρθροΣυνάντηση εργασίας με τον Πρόεδρο κ. Στέργιο Γουδή και το Γενικό Γραμματέα κ. Νίκο Φιλίππου του Συνδέσμου Γουνοποιών Άργους Ορεστικού και με τη συμμετοχή εκπροσώπων του κλάδου από τις περιοχές της Καστοριάς και της Σιάτιστας. Ελένη Κωτσίδου ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησηςΣυνδεθείτε για να αφήσετε ένα σχόλιο Most Popular Παράδοση – παραλαβή δύο νέων λεωφορείων για το ΚΕΚ ΑμεΑ Κοζάνης και το Ειδικό Εργαστήρι Πτολεμαΐδας 26 Ιουλίου, 2024 V 26 Ιουλίου, 2024 Το Σάββατο στον αύλειο χώρο του παλιού δημοτικού σχολείου του άνω Νεστορίου θα υποδεχτούμε στο πλαίσιο του Φεστιβάλ Γράμμου, ένα από τα πιο όμορφα... 26 Ιουλίου, 2024 Απόφοιτοι του 2024 και εισακτέοι στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση!!! 26 Ιουλίου, 2024 Φόρτωση περισσοτέρων Recent Comments