ΑρχικήΔυτική ΜακεδονίαΚοζάνηΈκοψαν την πίτα τους οι μικτές ΕΠΣ Κοζάνης Κοζάνη Έκοψαν την πίτα τους οι μικτές ΕΠΣ Κοζάνης By Ελένη Κωτσίδου 22 Φεβρουαρίου, 2024 0 24 μερίδιο FacebookTwitter Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα Έκοψαν την πίτα τους οι μικτές ΕΠΣ Κοζάνης. Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Κοζάνης Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα μερίδιο FacebookTwitter Προηγούμενο άρθροΠεριφερειακή Διεύθυνση Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας. Επιμορφωτική Διημερίδα, B’ ΜέροςΕπόμενο άρθροΣυναντηθήκαμε με τους Διευθυντές και Τμηματάρχες των υπηρεσίων της Περιφερειακής Ενότητας Καστοριάς Ελένη Κωτσίδου ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησηςΣυνδεθείτε για να αφήσετε ένα σχόλιο Most Popular Παράδοση – παραλαβή δύο νέων λεωφορείων για το ΚΕΚ ΑμεΑ Κοζάνης και το Ειδικό Εργαστήρι Πτολεμαΐδας 26 Ιουλίου, 2024 V 26 Ιουλίου, 2024 Το Σάββατο στον αύλειο χώρο του παλιού δημοτικού σχολείου του άνω Νεστορίου θα υποδεχτούμε στο πλαίσιο του Φεστιβάλ Γράμμου, ένα από τα πιο όμορφα... 26 Ιουλίου, 2024 Απόφοιτοι του 2024 και εισακτέοι στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση!!! 26 Ιουλίου, 2024 Φόρτωση περισσοτέρων Recent Comments