Ειδική Υπηρεσία Διαχείρισης του Προγράμματος «Δυτική Μακεδονία» – ΕΥΔ ΠΔΜ ή αλλιώς Διαχειριστική Αρχή! Με τους ανθρώπους της στην κοπή της Βασιλόπιτας.
Ικανά και άξια στελέχη με τα οποία συνεργάστηκα τα προηγούμενα χρόνια και πλέον με την ιδιότητα του Περιφερειάρχη αυτή η συνεργασία έχει γίνει πιο «στενή» και περισσότερο ουσιαστική!
![Μπορεί να είναι εικόνα 14 άτομα](https://scontent.fskg5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/428711027_825594212708152_5692159710497250640_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=fTXZs9RdH4EAX8Rse3U&_nc_ht=scontent.fskg5-1.fna&oh=00_AfAYgCLpldCiHmmzEn1yMYfJeWVnms9ZsuskaPK0vMYU1Q&oe=65D8FDCE)
Συνεχίζουμε όλοι μαζί, για το καλό της Δυτικής Μακεδονίας, για την Περιφέρειά μας!