ΑρχικήΔυτική ΜακεδονίαΚοζάνηΜε ιδιαίτερη χαρά ,υποδέχθηκα στη Βουλή τους μαθητές , τις μαθήτριες και... Κοζάνη Με ιδιαίτερη χαρά ,υποδέχθηκα στη Βουλή τους μαθητές , τις μαθήτριες και τους καθηγητές του ΕΠΑΛ Σερβίων!! By Πέτρος Πρωτόγερος 19 Φεβρουαρίου, 2024 0 19 μερίδιο FacebookTwitter Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα Με ιδιαίτερη χαρά ,υποδέχθηκα στη Βουλή τους μαθητές , τις μαθήτριες και τους καθηγητές του ΕΠΑΛ Σερβίων!! Καλλιόπη Βέττα Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα μερίδιο FacebookTwitter Προηγούμενο άρθροΜε πολύ κέφι, τραγούδια και χορό κόψαμε και φέτος την βασιλόπιτα μας…Επόμενο άρθροΕίναι μεγάλη μου χαρά να βρίσκομαι ξανά στη Φλώρινα, μεταξύ καλών φίλων, εκπροσώπων της Τοπικής Αυτοδιοίκησης και στελεχών της παράταξής μας. Πέτρος Πρωτόγεροςhttps://098618940.linuxzone121.grserver.gr/enimerosou ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησηςΣυνδεθείτε για να αφήσετε ένα σχόλιο Most Popular Παράδοση – παραλαβή δύο νέων λεωφορείων για το ΚΕΚ ΑμεΑ Κοζάνης και το Ειδικό Εργαστήρι Πτολεμαΐδας 26 Ιουλίου, 2024 V 26 Ιουλίου, 2024 Το Σάββατο στον αύλειο χώρο του παλιού δημοτικού σχολείου του άνω Νεστορίου θα υποδεχτούμε στο πλαίσιο του Φεστιβάλ Γράμμου, ένα από τα πιο όμορφα... 26 Ιουλίου, 2024 Απόφοιτοι του 2024 και εισακτέοι στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση!!! 26 Ιουλίου, 2024 Φόρτωση περισσοτέρων Recent Comments