Στην Πρεσβεία της Σοσιαλιστικής Δημοκρατίας του Βιετνάμ ως Γραμματέας της Κοινοβουλευτικής Ομάδας Φιλίας Ελλάδας-Βιετνάμ της Βουλής των Ελλήνων, για τον εορτασμό της Άνοιξης και της νέας χρονιάς του Δράκου.
![](https://scontent.fskg5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/425817339_786512243289775_5093607743297343540_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=6gZZoF-X8RoAX9AwrXf&_nc_ht=scontent.fskg5-1.fna&oh=00_AfC3GSU2SI3y2RvBAVwCqXE5ffne8oGUf0Vb-RXbElFYCg&oe=65C76B9C)
Στην Πρεσβεία της Σοσιαλιστικής Δημοκρατίας του Βιετνάμ ως Γραμματέας της Κοινοβουλευτικής Ομάδας Φιλίας Ελλάδας-Βιετνάμ της Βουλής των Ελλήνων, για τον εορτασμό της Άνοιξης και της νέας χρονιάς του Δράκου.
![](https://scontent.fskg5-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/425712308_786512233289776_2117723773126830909_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=mEmVfPUC8lIAX-VWEiY&_nc_ht=scontent.fskg5-2.fna&oh=00_AfBW-tCSLSBLPpnX1akhHKNstcejplB6eyrxuXek-TCABA&oe=65C65714)