Σας περιμένουμε όλα τα νέα παιδιά της Καστοριάς ή τους γονείς τους για μια εναλλακτική που υπάρχει στο πλαίσιο των σπουδών τους, για σπουδές στο εξωτερικό, ανεξάρτητα αν έχουν ή όχι αμερικανική υπηκοότητα.
![](https://enimerosou.gr/wp-content/uploads/2024/02/417514173_735777452014610_5566993020395240811_n-1024x488.jpg)
Σας περιμένουμε όλα τα νέα παιδιά της Καστοριάς ή τους γονείς τους για μια εναλλακτική που υπάρχει στο πλαίσιο των σπουδών τους, για σπουδές στο εξωτερικό, ανεξάρτητα αν έχουν ή όχι αμερικανική υπηκοότητα.