ΑρχικήΔυτική ΜακεδονίαΚαστοριάΣτην 30η Agrotica με τον Πρόεδρο του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ Στέφανο Κασσελάκη. Καστοριά Στην 30η Agrotica με τον Πρόεδρο του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ Στέφανο Κασσελάκη. By Πέτρος Πρωτόγερος 5 Φεβρουαρίου, 2024 0 28 μερίδιο FacebookTwitter Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα Στην 30η Agrotica με τον Πρόεδρο του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ Στέφανο Κασσελάκη. Τελιγιορίδου Ολυμπία – Μέλος Πολιτικού Συμβουλίου Συριζα-Π.Σ Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα μερίδιο FacebookTwitter Προηγούμενο άρθροΟμιλία του Προέδρου του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ στο Περιφερειακό Συνέδριο Δυτικής Μακεδονίας του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣΕπόμενο άρθροΤην Παρασκευή συναντήθηκε ο Πρόεδρος του Διοικητικού Συμβουλίου του ΣΕΦΠΕ Δυτικής Μακεδονίας κ. Φώτης Ζυγούρης και τα μέλη του κ. Σιαμπανόπουλος Κωνσταντίνος και κ. Αλεξανδρίδης Χαράλαμπος με τον Πρόεδρο του ΕΒΕ Κοζάνης κ. Μητλιάγκα Ιωάννη Πέτρος Πρωτόγεροςhttps://098618940.linuxzone121.grserver.gr/enimerosou ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησηςΣυνδεθείτε για να αφήσετε ένα σχόλιο Most Popular Παράδοση – παραλαβή δύο νέων λεωφορείων για το ΚΕΚ ΑμεΑ Κοζάνης και το Ειδικό Εργαστήρι Πτολεμαΐδας 26 Ιουλίου, 2024 V 26 Ιουλίου, 2024 Το Σάββατο στον αύλειο χώρο του παλιού δημοτικού σχολείου του άνω Νεστορίου θα υποδεχτούμε στο πλαίσιο του Φεστιβάλ Γράμμου, ένα από τα πιο όμορφα... 26 Ιουλίου, 2024 Απόφοιτοι του 2024 και εισακτέοι στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση!!! 26 Ιουλίου, 2024 Φόρτωση περισσοτέρων Recent Comments