ΑρχικήΕξελίξειςΕκλογές 2023«ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΖΙ» Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Δήμου Καστοριάς Νικολέτα Τζιάρα Εκλογές 2023Καστοριά «ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΖΙ» Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Δήμου Καστοριάς Νικολέτα Τζιάρα By Μαρία Ρότσικα 12 Σεπτεμβρίου, 2023 0 28 μερίδιο FacebookTwitter Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα «ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΖΙ» Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Δήμου Καστοριάς Νικολέτα Τζιάρα «ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΖΙ» Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Δήμου Καστοριάς Νικολέτα Τζιάρα Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα μερίδιο FacebookTwitter Προηγούμενο άρθροΤο Πανεπιστήμιο Δυτικής Μακεδονίας λαμβάνει για δεύτερη συνεχή χρονιά μέρος στην 87η Διεθνή Έκθεση Θεσσαλονίκης.Επόμενο άρθροΦυλλάδια με συμβουλές οδικής ασφάλειας και κυκλοφοριακής αγωγής μοιράστηκαν σε μαθητές της Φλώρινας από αστυνομικούς τη Δευτέρα με την έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς. Μαρία Ρότσικα ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησηςΣυνδεθείτε για να αφήσετε ένα σχόλιο Most Popular Παράδοση – παραλαβή δύο νέων λεωφορείων για το ΚΕΚ ΑμεΑ Κοζάνης και το Ειδικό Εργαστήρι Πτολεμαΐδας 26 Ιουλίου, 2024 V 26 Ιουλίου, 2024 Το Σάββατο στον αύλειο χώρο του παλιού δημοτικού σχολείου του άνω Νεστορίου θα υποδεχτούμε στο πλαίσιο του Φεστιβάλ Γράμμου, ένα από τα πιο όμορφα... 26 Ιουλίου, 2024 Απόφοιτοι του 2024 και εισακτέοι στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση!!! 26 Ιουλίου, 2024 Φόρτωση περισσοτέρων Recent Comments