ΑρχικήΕξελίξειςΕκλογές 2023«ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΖΙ» Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Καστοριάς Κακκάβας Αθανάσιος Εκλογές 2023Καστοριά «ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΖΙ» Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Καστοριάς Κακκάβας Αθανάσιος By Μαρία Ρότσικα 12 Σεπτεμβρίου, 2023 0 50 μερίδιο FacebookTwitter Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα «ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΖΙ» Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Καστοριάς Κακκάβας Αθανάσιος «ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΖΙ» Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Καστοριάς Κακκάβας Αθανάσιος Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα μερίδιο FacebookTwitter Προηγούμενο άρθρο«Νέα Εποχή» Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Χιονάτου Κωστής ΧρήστοςΕπόμενο άρθρο«ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΖΙ» Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Καστοριάς Μητκίδης Παναγιώτης Μαρία Ρότσικα ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησηςΣυνδεθείτε για να αφήσετε ένα σχόλιο Most Popular Παράδοση – παραλαβή δύο νέων λεωφορείων για το ΚΕΚ ΑμεΑ Κοζάνης και το Ειδικό Εργαστήρι Πτολεμαΐδας 26 Ιουλίου, 2024 V 26 Ιουλίου, 2024 Το Σάββατο στον αύλειο χώρο του παλιού δημοτικού σχολείου του άνω Νεστορίου θα υποδεχτούμε στο πλαίσιο του Φεστιβάλ Γράμμου, ένα από τα πιο όμορφα... 26 Ιουλίου, 2024 Απόφοιτοι του 2024 και εισακτέοι στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση!!! 26 Ιουλίου, 2024 Φόρτωση περισσοτέρων Recent Comments