ΑρχικήΕξελίξειςΕκλογές 2023«ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΖΙ» Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Καστοριάς Μητκίδης Παναγιώτης Εκλογές 2023Καστοριά «ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΖΙ» Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Καστοριάς Μητκίδης Παναγιώτης By Μαρία Ρότσικα 12 Σεπτεμβρίου, 2023 0 22 μερίδιο FacebookTwitter Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα «ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΖΙ» Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Καστοριάς Μητκίδης Παναγιώτης «ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΖΙ» Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Καστοριάς Μητκίδης Παναγιώτης Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα μερίδιο FacebookTwitter Προηγούμενο άρθρο«ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΖΙ» Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Καστοριάς Κακκάβας ΑθανάσιοςΕπόμενο άρθροΤο Πανεπιστήμιο Δυτικής Μακεδονίας λαμβάνει για δεύτερη συνεχή χρονιά μέρος στην 87η Διεθνή Έκθεση Θεσσαλονίκης. Μαρία Ρότσικα ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησηςΣυνδεθείτε για να αφήσετε ένα σχόλιο Most Popular Παράδοση – παραλαβή δύο νέων λεωφορείων για το ΚΕΚ ΑμεΑ Κοζάνης και το Ειδικό Εργαστήρι Πτολεμαΐδας 26 Ιουλίου, 2024 V 26 Ιουλίου, 2024 Το Σάββατο στον αύλειο χώρο του παλιού δημοτικού σχολείου του άνω Νεστορίου θα υποδεχτούμε στο πλαίσιο του Φεστιβάλ Γράμμου, ένα από τα πιο όμορφα... 26 Ιουλίου, 2024 Απόφοιτοι του 2024 και εισακτέοι στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση!!! 26 Ιουλίου, 2024 Φόρτωση περισσοτέρων Recent Comments