ΑρχικήΔυτική ΜακεδονίαΦλώριναΚοπή βασιλόπιτας του Συλλόγου Θεσσαλών και φίλων Ν.Φλώρινας Φλώρινα Κοπή βασιλόπιτας του Συλλόγου Θεσσαλών και φίλων Ν.Φλώρινας By Ελένη Κωτσίδου 26 Φεβρουαρίου, 2024 0 14 μερίδιο FacebookTwitter Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα Κοπή βασιλόπιτας του Συλλόγου Θεσσαλών και φίλων Ν.Φλώρινας!Σας ευχαριστούμε πολύ για τη μεγάλη συμμετοχή!Καλή χρονιά!! Σύλλογος Θεσσαλών Φλώρινας Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα μερίδιο FacebookTwitter Προηγούμενο άρθροΣτην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας της ΔΗΜ. Τ.Ο. Λυκόβρυσης ΠεύκηςΕπόμενο άρθροΣυνάντηση του Δημάρχου Φλώρινας με τον Διοικητή της Ειδικής Υπηρεσίας Δίκαιης Αναπτυξιακής Μετάβασης Ελένη Κωτσίδου ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησηςΣυνδεθείτε για να αφήσετε ένα σχόλιο Most Popular Παράδοση – παραλαβή δύο νέων λεωφορείων για το ΚΕΚ ΑμεΑ Κοζάνης και το Ειδικό Εργαστήρι Πτολεμαΐδας 26 Ιουλίου, 2024 V 26 Ιουλίου, 2024 Το Σάββατο στον αύλειο χώρο του παλιού δημοτικού σχολείου του άνω Νεστορίου θα υποδεχτούμε στο πλαίσιο του Φεστιβάλ Γράμμου, ένα από τα πιο όμορφα... 26 Ιουλίου, 2024 Απόφοιτοι του 2024 και εισακτέοι στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση!!! 26 Ιουλίου, 2024 Φόρτωση περισσοτέρων Recent Comments