ΑρχικήΕξελίξειςΕκλογές 2023Στη λαϊκή αγορά Αμυνταίου, κοινή εξόρμηση με τους συνυποψήφιους/ες μου. Εκλογές 2023Φλώρινα Στη λαϊκή αγορά Αμυνταίου, κοινή εξόρμηση με τους συνυποψήφιους/ες μου. By Πέτρος Πρωτόγερος 24 Απριλίου, 2023 0 28 μερίδιο FacebookTwitter Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα Στη λαϊκή αγορά Αμυνταίου, κοινή εξόρμηση με τους συνυποψήφιους/ες μου. Αγώνας για Δικαιοσύνη Παντού! Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα μερίδιο FacebookTwitter Προηγούμενο άρθροΣτις λαϊκές αγορές της Νεάπολης, Αιανής και ΤσοτυλίουΕπόμενο άρθροΤο Σημερινό μας θέμα είναι άκρως “Γυναίκεια Υπόθεση “ Πέτρος Πρωτόγεροςhttps://098618940.linuxzone121.grserver.gr/enimerosou ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησηςΣυνδεθείτε για να αφήσετε ένα σχόλιο Most Popular Παράδοση – παραλαβή δύο νέων λεωφορείων για το ΚΕΚ ΑμεΑ Κοζάνης και το Ειδικό Εργαστήρι Πτολεμαΐδας 26 Ιουλίου, 2024 V 26 Ιουλίου, 2024 Το Σάββατο στον αύλειο χώρο του παλιού δημοτικού σχολείου του άνω Νεστορίου θα υποδεχτούμε στο πλαίσιο του Φεστιβάλ Γράμμου, ένα από τα πιο όμορφα... 26 Ιουλίου, 2024 Απόφοιτοι του 2024 και εισακτέοι στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση!!! 26 Ιουλίου, 2024 Φόρτωση περισσοτέρων Recent Comments