Την έκθεση ζωγραφικής και κοσμήματος του Εικαστικού Εργαστηρίου θαύμασε από κοντά ο Δήμαρχος Κοζάνης Γιάννης Κοκκαλιάρης
Την Ομαδική Έκθεση του Εικαστικού Εργαστηρίου του Δήμου Κοζάνης επισκέφθηκε το βράδυ της Δευτέρας 3 Ιουνίου 2024 ο Δήμαρχος Κοζάνης Γιάννης Κοκκαλιάρης, θαυμάζοντας από κοντά τα εξαιρετικά έργα που δημιούργησαν οι μαθητές των τμημάτων Ζωγραφικής και Κοσμήματος Ενηλίκων.
![](https://enimerosou.gr/wp-content/uploads/2024/06/DSC_3555-1024x683.jpg)
Ο κ. Κοκκαλιάρης αφού συνεχάρη θερμά όλους τους συμμετέχοντες, κάλεσε τους δημότες να επισκεφθούν τη σπουδαία αυτή έκθεση, η οποία φιλοξενείται στον χώρο της Πανδώρας, στο κέντρο της Κοζάνης και θα παραμείνει ανοιχτή για το κοινό έως την Κυριακή 9 Ιουνίου 2024, με ωράριο λειτουργίας 18:00-22:00.
![](https://enimerosou.gr/wp-content/uploads/2024/06/DSC_3487-1024x683.jpg)
![](https://enimerosou.gr/wp-content/uploads/2024/06/DSC_3488-1024x683.jpg)
![](https://enimerosou.gr/wp-content/uploads/2024/06/DSC_3489-1024x683.jpg)
![](https://enimerosou.gr/wp-content/uploads/2024/06/DSC_3490-1024x683.jpg)
![](https://enimerosou.gr/wp-content/uploads/2024/06/DSC_3491-1024x683.jpg)
![](https://enimerosou.gr/wp-content/uploads/2024/06/DSC_3496-1024x683.jpg)
![](https://enimerosou.gr/wp-content/uploads/2024/06/DSC_3500-1024x683.jpg)
![](https://enimerosou.gr/wp-content/uploads/2024/06/DSC_3502-1024x683.jpg)
![](https://enimerosou.gr/wp-content/uploads/2024/06/DSC_3519-1024x683.jpg)
![](https://enimerosou.gr/wp-content/uploads/2024/06/DSC_3559-1024x683.jpg)
![](https://enimerosou.gr/wp-content/uploads/2024/06/DSC_3562-1024x683.jpg)