Σε Δεσκάτη και Σιάτιστα οι χθεσινές συναντήσεις με τους Δημάρχους Δημήτρη Κόττα, Χρήστο Ζευκλή και στελέχη των Δημοτικών Αρχών αντίστοιχα Δεσκάτης και Βοΐου.
![Μπορεί να είναι εικόνα 8 άτομα](https://scontent.fskg5-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/436953445_855483429719230_7676095619951801353_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=gNtlRGFQo7EAb5IVWfF&_nc_ht=scontent.fskg5-2.fna&oh=00_AfCq1HoUjt4pmVbnyKmoVakbJFIIwJ-w9JcndgHT0jgTGg&oe=661DE548)
Καταγραφή αναγκών, σχεδιασμός, εξέλιξη έργων, προγραμματισμός νέων το περιεχόμενο της συζήτησης μας.
![Μπορεί να είναι εικόνα 4 άτομα](https://scontent.fskg5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/437049472_855483153052591_6393318969342219222_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=-50pngXJ66UAb5Ft2Hu&_nc_ht=scontent.fskg5-1.fna&oh=00_AfDILku938MAsF5O5scCFC6QUwJ436ddDlXofYvLMC4xJA&oe=661DFD76)
Με τις συγκεκριμένες συναντήσεις κλείσαμε τον κύκλο των συσκέψεων εργασίας με όλες τις Δημοτικές Αρχές της Δυτικής Μακεδονίας. Ουσιαστικός διάλογος σε όλες τις συσκέψεις όπου γενικότερα τέθηκε το πλάνο συνεργασίας, κυρίως στο ζήτημα των έργων, ώστε να προχωρήσουμε μαζί στην υλοποίηση όσων συμφωνήσαμε.