Δήμος Κοζάνης: Καθημερινές δράσεις υπέρ των δημοτών σε πόλη και χωριά
Με γνώμονα τη συνεχή βελτίωση της ποιότητας ζωής του δημοτών, ο Δήμος Κοζάνης υλοποιεί δράσεις και παρεμβάσεις, διευκολύνοντας και ομορφαίνοντας την καθημερινότητα σε πόλη και χωριά.
![](https://enimerosou.gr/wp-content/uploads/2024/03/pic2.png)
Στόχος της Δημοτικής Αρχής, η λειτουργική και αισθητική αναβάθμιση των δημόσιων κοινόχρηστων χώρων σε όλο το εύρος του Δήμου, βάζοντας φρένο στην αδιαφορία ετών.