Εκδήλωση στο 2ο ΕΠΑ.Λ. Κοζάνης με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα της Γυναίκας, στο πλαίσιο του προγράμματος «Σχολεία Πρέσβεις του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου» με θέμα:
![Μπορεί να είναι εικόνα 3 άτομα](https://scontent.fskg5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/430282572_939090581553879_2777696173829927984_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=AoPn_X0HcW8AX-WrAZ0&_nc_ht=scontent.fskg5-1.fna&oh=00_AfDkID4SNSS0y82MMEPvuazmJzOfnKZ37fL3w-HPi8bUzQ&oe=65F4D7D6)
“Γυναίκες: Ισότητα, Δικαιώματα και Ελπίδα “.
Εκδήλωση στο 2ο ΕΠΑ.Λ. Κοζάνης με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα της Γυναίκας, στο πλαίσιο του προγράμματος «Σχολεία Πρέσβεις του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου» με θέμα:
“Γυναίκες: Ισότητα, Δικαιώματα και Ελπίδα “.