H Τοπική Διοίκηση Κοζάνης της Διεθνούς Ένωσης Αστυνομικών (I.P.A) έκοψε την πρωτοχρονιάτικη πίτα παρουσία του Γενικού Περιφερειακού Αστυνομικού Διευθυντή Δυτικής Μακεδονίας, κ. ΣΠΑΝΟΥΔΗ Κωνσταντίνου.
![Μπορεί να είναι εικόνα κείμενο](https://scontent.fskg5-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/429648155_715198600786571_9153848300158716760_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=p-EfZRioxJEAX9jy7k4&_nc_ht=scontent.fskg5-2.fna&oh=00_AfAMjCZpT8_jCWzNGypKwh_GtpyRxoFlvzQ2aX9HQxMLvQ&oe=65EB659C)
Σε μία ευχάριστη ατμόσφαιρα το Διοικητικό Συμβούλιο υποδέχθηκε τα μέλη και εκλεκτούς καλεσμένους, κατά τη διάρκεια της οποίας απόλαυσαν όμορφες και χαλαρές στιγμές, ενώ κληρώθηκαν και αρκετά δώρα.
![Μπορεί να είναι εικόνα 7 άτομα και κείμενο](https://scontent.fskg5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/429772908_715198947453203_6946811321486151153_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=xxaCSD0m-80AX9_Q98Q&_nc_ht=scontent.fskg5-1.fna&oh=00_AfD5AgLW-K5dum5ooAkURkOILh5N-BwhktBVLjnT2zUqBQ&oe=65EB6064)
Η Πρόεδρος κα. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Μάρθα αναφέρθηκε στις αξίες και τους σκοπούς που πρεσβεύει η Ένωση διαμηνύοντας το σύνθημα «Υπηρετώ δια της Φιλίας».