ΑρχικήΔυτική ΜακεδονίαΚοζάνηΚοπή βασιλόπιτας από το ΔΣ του Επιμελητηρίου Κοζάνης Κοζάνη Κοπή βασιλόπιτας από το ΔΣ του Επιμελητηρίου Κοζάνης By Ελένη Κωτσίδου 29 Φεβρουαρίου, 2024 0 22 μερίδιο FacebookTwitter Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα Κοπή βασιλόπιτας από το ΔΣ του Επιμελητηρίου Κοζάνης Επιμελητήριο Κοζάνης Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα μερίδιο FacebookTwitter Προηγούμενο άρθροΜε επιτυχία πραγματοποιήθηκε η ενημερωτική ημερίδα που διοργάνωσε η Τοπική Διοίκηση Κοζάνης της Διεθνούς Ένωσης Αστυνομικών, σε συνεργασία με τον Αντιπρόεδρο του Τ.Ε.Α.Α.Π.Λ. κ. ΛΙΤΣΙΟ Απόστολο, με θέμα «Ταμείο Επαγγελματικής Ασφάλισης Αστυνομικών Λιμενικών Πυροσβεστών», στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του Αστυνομικού Μεγάρου ΚοζάνηςΕπόμενο άρθροΤο Επιμελητήριο Κοζάνης επισκέφθηκε την Tετάρτη 28 Φεβρουαρίου 2024 ο Έλληνας Ολυμπιονίκης, στο άθλημα της άρσης βαρών, κ. Πύρρος Δήμας Ελένη Κωτσίδου ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησηςΣυνδεθείτε για να αφήσετε ένα σχόλιο Most Popular Παράδοση – παραλαβή δύο νέων λεωφορείων για το ΚΕΚ ΑμεΑ Κοζάνης και το Ειδικό Εργαστήρι Πτολεμαΐδας 26 Ιουλίου, 2024 V 26 Ιουλίου, 2024 Το Σάββατο στον αύλειο χώρο του παλιού δημοτικού σχολείου του άνω Νεστορίου θα υποδεχτούμε στο πλαίσιο του Φεστιβάλ Γράμμου, ένα από τα πιο όμορφα... 26 Ιουλίου, 2024 Απόφοιτοι του 2024 και εισακτέοι στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση!!! 26 Ιουλίου, 2024 Φόρτωση περισσοτέρων Recent Comments