ΑρχικήΔυτική ΜακεδονίαΚοζάνηΚράτησε στις πλάτες του την Ελλάδα ως Ολυμπιονίκης, μεγάλη η τιμή που... Κοζάνη Κράτησε στις πλάτες του την Ελλάδα ως Ολυμπιονίκης, μεγάλη η τιμή που υποδεχθήκαμε τον ΠΥΡΡΟ ΔΗΜΑ στο Δήμο Εορδαίας By Ελένη Κωτσίδου 29 Φεβρουαρίου, 2024 0 13 μερίδιο FacebookTwitter Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα Κράτησε στις πλάτες του την Ελλάδα ως Ολυμπιονίκης, μεγάλη η τιμή που υποδεχθήκαμε τον ΠΥΡΡΟ ΔΗΜΑ στο Δήμο Εορδαίας. Panagiotis Plakentas Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα μερίδιο FacebookTwitter Προηγούμενο άρθροΜε επιτυχία διεξήχθη την Κυριακή 25/2/2024 στην αίθουσα του Εμπορικού Επιμελητηρίου το σεμινάριο που διοργάνωσε το Σωματείο Κομμωτών Κουρέων ΠτολεμαΐδαςΕπόμενο άρθροΕκδήλωση παρουσίασης του Ανοιχτού Κέντρου Εμπορίου Κοζάνης “OPEN MALL KOZANI” Ελένη Κωτσίδου ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησηςΣυνδεθείτε για να αφήσετε ένα σχόλιο Most Popular Παράδοση – παραλαβή δύο νέων λεωφορείων για το ΚΕΚ ΑμεΑ Κοζάνης και το Ειδικό Εργαστήρι Πτολεμαΐδας 26 Ιουλίου, 2024 V 26 Ιουλίου, 2024 Το Σάββατο στον αύλειο χώρο του παλιού δημοτικού σχολείου του άνω Νεστορίου θα υποδεχτούμε στο πλαίσιο του Φεστιβάλ Γράμμου, ένα από τα πιο όμορφα... 26 Ιουλίου, 2024 Απόφοιτοι του 2024 και εισακτέοι στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση!!! 26 Ιουλίου, 2024 Φόρτωση περισσοτέρων Recent Comments