Με τον άνθρωπο που «σήκωνε» την Ελλάδα ψηλά! Μία ξεχωριστή επίσκεψη στο γραφείο μου σήμερα, ο σπουδαίος Πύρρος Δήμας που αυτές τις ημέρες βρίσκεται κοντά μας, στην Περιφέρειά μας για μία σειρά δράσεων για την οπαδική βία και τον αθλητισμό.
![Μπορεί να είναι εικόνα 2 άτομα και το Οβάλ Γραφείο](https://scontent.fskg5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/428685283_830951805505726_3932144837630500411_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=mnVelVIl7uIAX9Q_bFW&_nc_ht=scontent.fskg5-1.fna&oh=00_AfDQHDvUpL5yIvh5iuYvF9GYiWrHAQ7sXWT4Vtckg2yfzg&oe=65E49B26)
Με τον άνθρωπο που «σήκωνε» την Ελλάδα ψηλά! Μία ξεχωριστή επίσκεψη στο γραφείο μου σήμερα, ο σπουδαίος Πύρρος Δήμας που αυτές τις ημέρες βρίσκεται κοντά μας, στην Περιφέρειά μας για μία σειρά δράσεων για την οπαδική βία και τον αθλητισμό.