ΑρχικήΔυτική ΜακεδονίαΚοζάνηΈνα χρόνο μετά, δεν ξεχνάμε τις 57 αδικοχαμένες ψυχές. Η Δημοτική Κίνηση... Κοζάνη Ένα χρόνο μετά, δεν ξεχνάμε τις 57 αδικοχαμένες ψυχές. Η Δημοτική Κίνηση είναι εκεί, πάλι στο δρόμο για την δικαίωση. By Πέτρος Πρωτόγερος 28 Φεβρουαρίου, 2024 0 26 μερίδιο FacebookTwitter Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα Ένα χρόνο μετά, δεν ξεχνάμε τις 57 αδικοχαμένες ψυχές. Η Δημοτική Κίνηση είναι εκεί, πάλι στο δρόμο για την δικαίωση. Κοζάνη Τόπος να Ζεις Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα μερίδιο FacebookTwitter Προηγούμενο άρθροΕτήσια εκδήλωση κοπής Βασιλόπιτας του Ποδηλατικού Συλλόγου Καστοριάς “620”.Επόμενο άρθροΣυμβολική παρέμβαση της Νέα Αριστερά στο Σταθμό Λαρίσης. Πέτρος Πρωτόγεροςhttps://098618940.linuxzone121.grserver.gr/enimerosou ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησηςΣυνδεθείτε για να αφήσετε ένα σχόλιο Most Popular Παράδοση – παραλαβή δύο νέων λεωφορείων για το ΚΕΚ ΑμεΑ Κοζάνης και το Ειδικό Εργαστήρι Πτολεμαΐδας 26 Ιουλίου, 2024 V 26 Ιουλίου, 2024 Το Σάββατο στον αύλειο χώρο του παλιού δημοτικού σχολείου του άνω Νεστορίου θα υποδεχτούμε στο πλαίσιο του Φεστιβάλ Γράμμου, ένα από τα πιο όμορφα... 26 Ιουλίου, 2024 Απόφοιτοι του 2024 και εισακτέοι στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση!!! 26 Ιουλίου, 2024 Φόρτωση περισσοτέρων Recent Comments