Εκδηλώσεις μνήμης για το Ολοκαύτωμα σε Σιδερά-Λιβερά πραγματοποιήθηκαν την Κυριακή 4 Φεβρουαρίου 2024.
![](https://scontent.fskg5-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/425798775_711402121109355_843346870549958398_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=Yq54aEYUpwYAX8Wa71S&_nc_ht=scontent.fskg5-2.fna&oh=00_AfArlJJ78YfYp0zw2pkW0EUVUd8snj3GJPba6tlTIKYpzA&oe=65C6D510)
Εκδηλώσεις μνήμης για το Ολοκαύτωμα σε Σιδερά-Λιβερά πραγματοποιήθηκαν την Κυριακή 4 Φεβρουαρίου 2024, όπου το “παρών” έδωσαν οι Αντιδήμαρχοι Γιώργος Ευκολίδης και Νεκτάριος Ελευθεριάδης καθώς και ο Δημοτικός Σύμβουλος Δημήτρης Κορωνίδης.
![Μπορεί να είναι εικόνα 7 άτομα](https://scontent.fskg5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/425728407_711402027776031_4597575285253956327_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=nrMFjmGB1mYAX8z477y&_nc_ht=scontent.fskg5-1.fna&oh=00_AfAkhEKNIeJuR7ZPKOC-OHQuYgcOdwy8FDnVgt8oKmkhJA&oe=65C63FA4)
Εκδηλώσεις μνήμης για το Ολοκαύτωμα σε Σιδερά-Λιβερά πραγματοποιήθηκαν την Κυριακή 4 Φεβρουαρίου 2024, όπου το “παρών” έδωσαν οι Αντιδήμαρχοι Γιώργος Ευκολίδης και Νεκτάριος Ελευθεριάδης καθώς και ο Δημοτικός Σύμβουλος Δημήτρης Κορωνίδης.
![Μπορεί να είναι εικόνα 7 άτομα και μνημείο](https://scontent.fskg5-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/425798775_711402121109355_843346870549958398_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=Yq54aEYUpwYAX8Wa71S&_nc_ht=scontent.fskg5-2.fna&oh=00_AfDILLbhLZzXZViKUFLf6TEftLytiYvevpN4Hh0bSkoDZQ&oe=65C6D510)