ΑρχικήΔυτική ΜακεδονίαΚοζάνηΟ σύλλογος γυναικών Εμπόριου "Άγιος Μηνάς " έκοψε τη βασιλόπιτα του. Κοζάνη Ο σύλλογος γυναικών Εμπόριου “Άγιος Μηνάς ” έκοψε τη βασιλόπιτα του. By Πέτρος Πρωτόγερος 5 Φεβρουαρίου, 2024 0 22 μερίδιο FacebookTwitter Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα Ο σύλλογος γυναικών Εμπόριου “Άγιος Μηνάς ” έκοψε τη βασιλόπιτα του στο ξενοδοχείο Αψης σε μια όμορφη συνάντηση. Συλλογος Γυναικων Εμποριου Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα μερίδιο FacebookTwitter Προηγούμενο άρθροΚοπή βασιλόπιτας από την ιππική παρέα ΒλάστηςΕπόμενο άρθροΜε πολύ καλή διάθεση, χαμόγελα και ευχές για το νέο έτος πραγματοποιήθηκε η κοπή πίτας των τμημάτων υποδομής και Γυναικών του ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ. Πέτρος Πρωτόγεροςhttps://098618940.linuxzone121.grserver.gr/enimerosou ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησηςΣυνδεθείτε για να αφήσετε ένα σχόλιο Most Popular Παράδοση – παραλαβή δύο νέων λεωφορείων για το ΚΕΚ ΑμεΑ Κοζάνης και το Ειδικό Εργαστήρι Πτολεμαΐδας 26 Ιουλίου, 2024 V 26 Ιουλίου, 2024 Το Σάββατο στον αύλειο χώρο του παλιού δημοτικού σχολείου του άνω Νεστορίου θα υποδεχτούμε στο πλαίσιο του Φεστιβάλ Γράμμου, ένα από τα πιο όμορφα... 26 Ιουλίου, 2024 Απόφοιτοι του 2024 και εισακτέοι στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση!!! 26 Ιουλίου, 2024 Φόρτωση περισσοτέρων Recent Comments