Η διοίκηση του Εορδαϊκού , το τεχνικό επιτελείο και οι ποδοσφαιριστές της ομάδας έκοψαν την πρωτοχρονιάτικη βασιλόπιτα
Κόπηκε η ετήσια βασιλόπιτα του Συλλόγου!
Μέσα σε μια ευχάριστη ατμόσφαιρα και σε οικογενειακό κλίμα , η διοίκηση του Εορδαϊκού , το τεχνικό επιτελείο και οι ποδοσφαιριστές της ομάδας έκοψαν την πρωτοχρονιάτικη βασιλόπιτα το βράδυ της Τετάρτης(31/1) στο «Hotel Pantelidis».
Το “παρών” έδωσε ο πρόεδρος του Συλλόγου, Αθανάσιος Κρυτσάνης και σύσσωμο το Δ.Σ της ομάδας, το τεχνικό επιτελείο και το λοιπό τιμ, όλοι οι ποδοσφαιριστές, καθώς και όλοι όσοι συνεισφέρουν στην ομάδα.
![](https://enimerosou.gr/wp-content/uploads/2024/02/418728213_898263781753314_7029897533408406003_n-768x1024.jpg)
![](https://enimerosou.gr/wp-content/uploads/2024/02/418741846_1154808098817172_300622755715722685_n-768x1024.jpg)
![](https://enimerosou.gr/wp-content/uploads/2024/02/418762779_375900511835037_5856896319728441023_n-768x1024.jpg)
Ευχές για τη νέα χρονιά και χαιρετισμό σε όλους, απηύθυναν ο σεβασμιώτατος Πατήρ Χρήστος ,ο πρόεδρος Αθανάσιος Κρυτσάνης, ο Δήμαρχος Εορδαίας Παναγιώτης Πλακεντάς και ο Αντιπεριφερειάρχης επιχειρηματικότητας και μεταφορών κ. Νίκος Λυσσαρίδης.
Το “παρών” επίσης έδωσαν ο Αντιδήμαρχος Εορδαίας κ. Χρήστος Κεσκερίδης,ο Αντιπεριφερειάρχης Περιφερειακής Ενότητας Κοζάνης κ. Κωνσταντίνος Βύζας και ο Αντιπεριφερειάρχης Οικονομικών και Διοίκησης κ.Λύσανδρος Μεταξάς.
Τυχεροί της βραδιάς στάθηκαν ο Γενικός Αρχηγός, Γιώργος Ζαχαριάς μαζί με τον προπονητή τερματοφυλάκων κ.Αντώνη Τσιάρα όπου το φλουρί μοιράστηκε στα κομμάτια τους, και ο ποδοσφαιριστής της ομάδας μας Petar Obadikj (Πέταρ Όμπαντιτς) ο οποίος “εξαργύρωσε” την τύχη του με χρηματικό έπαθλο από την διοίκηση του συλλόγου.