ΑρχικήΕξελίξειςΕκλογές 2023Συνεχίζουμε μαζί, Σταθερά Τολμηρά Μπροστά! Εκλογές 2023ΠολιτικήΚοζάνη Συνεχίζουμε μαζί, Σταθερά Τολμηρά Μπροστά! By Μαρία Ρότσικα 20 Απριλίου, 2023 0 15 μερίδιο FacebookTwitter Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα Συνεχίζουμε μαζί, Σταθερά Τολμηρά Μπροστά! Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα μερίδιο FacebookTwitter Προηγούμενο άρθροΥπεγράφησαν δύο συμβάσεις μεταξύ του Δημάρχου Βοΐου κ. Χρήστου Ζευκλή με αντίστοιχους αναδόχους, για την εκτέλεση έργων στην Εράτυρα και στο Κριμήνι.Επόμενο άρθροΣυνέντευξη του προέδρου του ΣΥΡΙΖΑ-Προοδευτική Συμμαχία, Αλέξη Τσίπρα, στο επετειακό τεύχος για τα 20 χρόνια του περιοδικού ANTIVIRUS Μαρία Ρότσικα ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησηςΣυνδεθείτε για να αφήσετε ένα σχόλιο Most Popular Παράδοση – παραλαβή δύο νέων λεωφορείων για το ΚΕΚ ΑμεΑ Κοζάνης και το Ειδικό Εργαστήρι Πτολεμαΐδας 26 Ιουλίου, 2024 V 26 Ιουλίου, 2024 Το Σάββατο στον αύλειο χώρο του παλιού δημοτικού σχολείου του άνω Νεστορίου θα υποδεχτούμε στο πλαίσιο του Φεστιβάλ Γράμμου, ένα από τα πιο όμορφα... 26 Ιουλίου, 2024 Απόφοιτοι του 2024 και εισακτέοι στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση!!! 26 Ιουλίου, 2024 Φόρτωση περισσοτέρων Recent Comments