ΑρχικήΔυτική ΜακεδονίαΚαστοριάKori SOS "Θα φάμε σαν τις αρκούδες" Καστοριά Kori SOS “Θα φάμε σαν τις αρκούδες” By Πέτρος Πρωτόγερος 7 Ιουνίου, 2024 0 292 μερίδιο FacebookTwitter Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα Kori SOS “Θα φάμε σαν τις αρκούδες Επικίνδυνη εμφάνιση αρκούδας στο κεντρικό δρόμο της Κορησού δίπλα στο Δημοτικό Σχολειο Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα μερίδιο FacebookTwitter Προηγούμενο άρθροΌλγα Μαρκογιαννάκη: Την Κυριακή ψηφίζουμε πρόοδο, λέμε όχι στην οπισθοδρόμηση.Επόμενο άρθροΕπίσκεψη της υφυπουργού Ενέργειας, Αλεξάνδρας Σδούκου στον Δήμαρχο Γρεβενών. Πέτρος Πρωτόγεροςhttps://098618940.linuxzone121.grserver.gr/enimerosou ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησηςΣυνδεθείτε για να αφήσετε ένα σχόλιο Most Popular Παράδοση – παραλαβή δύο νέων λεωφορείων για το ΚΕΚ ΑμεΑ Κοζάνης και το Ειδικό Εργαστήρι Πτολεμαΐδας 26 Ιουλίου, 2024 V 26 Ιουλίου, 2024 Το Σάββατο στον αύλειο χώρο του παλιού δημοτικού σχολείου του άνω Νεστορίου θα υποδεχτούμε στο πλαίσιο του Φεστιβάλ Γράμμου, ένα από τα πιο όμορφα... 26 Ιουλίου, 2024 Απόφοιτοι του 2024 και εισακτέοι στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση!!! 26 Ιουλίου, 2024 Φόρτωση περισσοτέρων Recent Comments