Η Βουλευτής Καστοριάς Μαρία Αντωνίου υποδέχθηκε τον υποψήφιο Ευρωβουλευτή της Νέας Δημοκρατίας Γιώργο Αυτιά, κατά την επίσκεψή του στην Καστοριά, εν όψει των ευρωεκλογών της 9ης Ιουνίου.
![](https://enimerosou.gr/wp-content/uploads/2024/05/441075458_2314406092102100_8126071066264936832_n-1024x456.jpg)
Η Μαρία Αντωνίου δήλωσε:
Η ευρωπαϊκή κάλπη έχει ιδιαίτερη βαρύτητα γιατί οι αποφάσεις που αφορούν στο μέλλον της χώρας μας, περνούν από τις Βρυξέλλες. Η 9η Ιουνίου είναι μια ακόμη ευκαιρία για όλες και όλους μας να αποδείξουμε ότι δεν αντιμετωπίζουμε το μέλλον αυτό με αδιαφορία η χαλαρότητα. Επιλέγουμε με την ψήφο μας τη σταθερότητα! Δίνουμε ισχυρή νίκη στη Νέα Δημοκρατία!
![](https://enimerosou.gr/wp-content/uploads/2024/05/440383497_2314407112101998_8023115969403362439_n-1-1024x730.jpg)