Από τη συνάντησή μου με τον Πρόεδρο του Επιμελητηρίου Καστοριάς Χαράλαμπο Καραταγλίδη και επαγγελματικούς φορείς της πόλης – Εμπορικό Σύλλογο Καστοριάς, Ένωση Ξενοδόχων, Σύλλογο Εστίασης, Ένωση Λογιστών
![Μπορεί να είναι εικόνα 10 άτομα, άτομα που μελετούν και πίνακας](https://scontent.fskg5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/434243575_960077868823588_8052393278972293682_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=mCD2bd8ntbEAX-Jz0iA&_nc_ht=scontent.fskg5-1.fna&oh=00_AfCLkr8-yNAUBSpoPwv-4OBiW3qzQNGkd8CAygLyZuhbsg&oe=66070FFD)
Από τη συνάντησή μου με τον Πρόεδρο του Επιμελητηρίου Καστοριάς Χαράλαμπο Καραταγλίδη και επαγγελματικούς φορείς της πόλης – Εμπορικό Σύλλογο Καστοριάς, Ένωση Ξενοδόχων, Σύλλογο Εστίασης, Ένωση Λογιστών