Χρυσό μετάλλιο και πρώτη θέση για την δίκωπο των γυναικων με το Ολυμπιακό μας πλήρωμα Χριστίνα Μπούρμπου-Ευαγγελία Αναστασιάδου. Συγχαρητήρια Χριστίνα και Ευαγγελία
![](https://enimerosou.gr/wp-content/uploads/2024/03/FB_IMG_1711271298099-768x1024.jpg)
https://www.facebook.com/share/G5D6JcxjzGkpRrCc/
Χρυσό μετάλλιο και πρώτη θέση για την δίκωπο των γυναικων με το Ολυμπιακό μας πλήρωμα Χριστίνα Μπούρμπου-Ευαγγελία Αναστασιάδου. Συγχαρητήρια Χριστίνα και Ευαγγελία
https://www.facebook.com/share/G5D6JcxjzGkpRrCc/