ΑρχικήΔυτική ΜακεδονίαΚαστοριάΝέος πρόεδρος της ΠΕΔ Δυτικής Μακεδονίας, ο Δήμαρχος Άργους Ορεστικού Πάνος Κεπαπτσόγλου. Καστοριά Νέος πρόεδρος της ΠΕΔ Δυτικής Μακεδονίας, ο Δήμαρχος Άργους Ορεστικού Πάνος Κεπαπτσόγλου. By Πέτρος Πρωτόγερος 20 Φεβρουαρίου, 2024 0 32 μερίδιο FacebookTwitter Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα Νέος πρόεδρος της ΠΕΔ Δυτικής Μακεδονίας, ο Δήμαρχος Άργους Ορεστικού Πάνος Κεπαπτσόγλου. Δήμος Άργους Ορεστικού Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα μερίδιο FacebookTwitter Προηγούμενο άρθροΣυνάντηση εργασίας της Μαρίας Αντωνίου με τον Υπουργό Αγροτικής Ανάπτυξης & Τροφίμων Λευτέρη ΑυγενάκηΕπόμενο άρθροΜε τη Διοικούσα Επιτροπή του ΤΕΕ/ΤΔΜ συναντήθηκε στο γραφείο του ο Περιφερειάρχης Δυτικής Μακεδονίας Γιώργος Αμανατίδης. Πέτρος Πρωτόγεροςhttps://098618940.linuxzone121.grserver.gr/enimerosou ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησηςΣυνδεθείτε για να αφήσετε ένα σχόλιο Most Popular Παράδοση – παραλαβή δύο νέων λεωφορείων για το ΚΕΚ ΑμεΑ Κοζάνης και το Ειδικό Εργαστήρι Πτολεμαΐδας 26 Ιουλίου, 2024 V 26 Ιουλίου, 2024 Το Σάββατο στον αύλειο χώρο του παλιού δημοτικού σχολείου του άνω Νεστορίου θα υποδεχτούμε στο πλαίσιο του Φεστιβάλ Γράμμου, ένα από τα πιο όμορφα... 26 Ιουλίου, 2024 Απόφοιτοι του 2024 και εισακτέοι στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση!!! 26 Ιουλίου, 2024 Φόρτωση περισσοτέρων Recent Comments