Στην εκδήλωση για την κοπή της πρωτοχρονιάτικης βασιλόπιτας της Γραμματείας Οργανωτικού της Ν.Δ., παρουσία του Πρωθυπουργού και Προέδρου του κόμματος Κυριάκου Μητσοτάκη
Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα
Στην εκδήλωση για την κοπή της πρωτοχρονιάτικης βασιλόπιτας της Γραμματείας Οργανωτικού της Ν.Δ., παρουσία του Πρωθυπουργού και Προέδρου του κόμματος Κυριάκου Μητσοτάκη Kyriakos Mitsotakis, ο οποίος μέσα σε πανηγυρική ατμόσφαιρα, έστειλε μήνυμα ενότητας και συστράτευσης ενόψει των ευρωεκλογών και προσήλωσης στον κοινό στόχο της ταχύτατης, στοχευμένης και αποτελεσματικής υλοποίησης του κυβερνητικού έργου.
50 χρόνια τώρα, η Νέα Δημοκρατία, με αδιάλειπτη παρουσία στο πολιτικό γίγνεσθαι του τόπου, με συνοχή και συνέχεια, ανθεκτική παρά τις όποιες αναταράξεις, με τον Κυριάκο Μητσοτάκη στο πηδάλιο, αποτελεί τη μοναδική εγγύηση για τη στέρεα δομημένη και ανοδική πορεία της Ελλάδας στην Ευρωπαϊκή Ένωση, ως μέλους με ηχηρή φωνή και ισχυρή παρουσία στην ευρωπαϊκή οικογένεια.
Συγχαρητήρια στο Γραμματέα Οργανωτικού Στέλιο Κονταδάκη Στέλιος Κονταδάκης για την εξαιρετική εκδήλωση.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.Εντάξει