Την Κυριακή 4 Φεβρουαρίου πραγματοποιήθηκε στην αίθουσα του συλλόγου μας η καθιερωμένη κοπή πίτας για το 2024. Το ΔΣ του συλλόγου μας θα ήθελε να ευχαριστήσει όλους όσοι παρευρέθησαν και να ευχηθεί σε όλο τον κόσμο υγεία και ευημερία.
![Μπορεί να είναι εικόνα 2 άτομα](https://scontent.fskg5-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/424624643_18118483873342424_4267383166146533496_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=esL92Dk-grsAX_3fFhG&_nc_ht=scontent.fskg5-2.fna&oh=00_AfAAmpLiOG3HJdWGVXkzRpVqxBPwJkl7IXhrMcpjIJLrmQ&oe=65C88445)
Την Κυριακή 4 Φεβρουαρίου πραγματοποιήθηκε στην αίθουσα του συλλόγου μας η καθιερωμένη κοπή πίτας για το 2024. Το ΔΣ του συλλόγου μας θα ήθελε να ευχαριστήσει όλους όσοι παρευρέθησαν και να ευχηθεί σε όλο τον κόσμο υγεία και ευημερία.