ΑρχικήΕξελίξειςΕκλογές 2023Γιαννάκης Πέτρος | Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Καστοριάς Εκλογές 2023Καστοριά Γιαννάκης Πέτρος | Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Καστοριάς By Μαρία Ρότσικα 12 Σεπτεμβρίου, 2023 0 19 μερίδιο FacebookTwitter Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα Γιαννάκης Πέτρος | Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Καστοριάς Γιαννάκης Πέτρος | Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Καστοριάς Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα μερίδιο FacebookTwitter Προηγούμενο άρθρο«Νέα Αρχή» Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Δήμου Νεστορίου Φράσια ΘεανώΕπόμενο άρθροΕυαγγέλου Αχιλλέας | Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος Κλεισούρας Μαρία Ρότσικα ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησηςΣυνδεθείτε για να αφήσετε ένα σχόλιο Most Popular Παράδοση – παραλαβή δύο νέων λεωφορείων για το ΚΕΚ ΑμεΑ Κοζάνης και το Ειδικό Εργαστήρι Πτολεμαΐδας 26 Ιουλίου, 2024 V 26 Ιουλίου, 2024 Το Σάββατο στον αύλειο χώρο του παλιού δημοτικού σχολείου του άνω Νεστορίου θα υποδεχτούμε στο πλαίσιο του Φεστιβάλ Γράμμου, ένα από τα πιο όμορφα... 26 Ιουλίου, 2024 Απόφοιτοι του 2024 και εισακτέοι στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση!!! 26 Ιουλίου, 2024 Φόρτωση περισσοτέρων Recent Comments