ΑρχικήΕξελίξειςΕκλογές 2023“Ώρα για δουλειά” – Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Στέλιος Κωτσίδης Εκλογές 2023Καστοριά “Ώρα για δουλειά” – Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Στέλιος Κωτσίδης By Μαρία Ρότσικα 12 Σεπτεμβρίου, 2023 0 22 μερίδιο FacebookTwitter Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα “Ώρα για δουλειά” – Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Στέλιος Κωτσίδης “Ώρα για δουλειά” – Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Στέλιος Κωτσίδης Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα μερίδιο FacebookTwitter Προηγούμενο άρθροΓιορτή Μελιού, κεντρική Πλατεία Πτολεμαΐδας με συναγωνιστές υποψηφίους Περιφερειακούς Συμβούλους.Επόμενο άρθροΜιά νέα σχολική χρονιά ξεκινά, με το μυαλό και την καρδιά μας στους πλημμυροπαθείς συνανθρώπους μας, που δοκιμάζονται σκληρά για να επανέλθουν στη καθημερινότητά τους. Μαρία Ρότσικα ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησηςΣυνδεθείτε για να αφήσετε ένα σχόλιο Most Popular Παράδοση – παραλαβή δύο νέων λεωφορείων για το ΚΕΚ ΑμεΑ Κοζάνης και το Ειδικό Εργαστήρι Πτολεμαΐδας 26 Ιουλίου, 2024 V 26 Ιουλίου, 2024 Το Σάββατο στον αύλειο χώρο του παλιού δημοτικού σχολείου του άνω Νεστορίου θα υποδεχτούμε στο πλαίσιο του Φεστιβάλ Γράμμου, ένα από τα πιο όμορφα... 26 Ιουλίου, 2024 Απόφοιτοι του 2024 και εισακτέοι στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση!!! 26 Ιουλίου, 2024 Φόρτωση περισσοτέρων Recent Comments