ΑρχικήΕξελίξειςΕκλογές 2023«Νέα Εποχή» Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Νεστορίου Γεράσης Δημήτριος Εκλογές 2023Καστοριά «Νέα Εποχή» Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Νεστορίου Γεράσης Δημήτριος By Μαρία Ρότσικα 12 Σεπτεμβρίου, 2023 0 21 μερίδιο FacebookTwitter Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα «Νέα Εποχή» Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Νεστορίου Γεράσης Δημήτριος «Νέα Εποχή» Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Νεστορίου Γεράσης Δημήτριος Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα μερίδιο FacebookTwitter Προηγούμενο άρθροΓκάγκας Γεώργιος | Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου ΚαστοριάςΕπόμενο άρθρο«Νέα Εποχή» Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Δήμου Νεστορίου Ιωαννίδου Παρασκευή Μαρία Ρότσικα ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησηςΣυνδεθείτε για να αφήσετε ένα σχόλιο Most Popular Παράδοση – παραλαβή δύο νέων λεωφορείων για το ΚΕΚ ΑμεΑ Κοζάνης και το Ειδικό Εργαστήρι Πτολεμαΐδας 26 Ιουλίου, 2024 V 26 Ιουλίου, 2024 Το Σάββατο στον αύλειο χώρο του παλιού δημοτικού σχολείου του άνω Νεστορίου θα υποδεχτούμε στο πλαίσιο του Φεστιβάλ Γράμμου, ένα από τα πιο όμορφα... 26 Ιουλίου, 2024 Απόφοιτοι του 2024 και εισακτέοι στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση!!! 26 Ιουλίου, 2024 Φόρτωση περισσοτέρων Recent Comments