ΑρχικήΔυτική ΜακεδονίαΚαστοριάΔυναμικό «παρών» του Δήμου Καστοριάς στην Διεθνή Τουριστική Έκθεση της Κύπρου ΚαστοριάΤουρισμός Δυναμικό «παρών» του Δήμου Καστοριάς στην Διεθνή Τουριστική Έκθεση της Κύπρου By Πέτρος Πρωτόγερος 24 Απριλίου, 2023 0 23 μερίδιο FacebookTwitter Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα Δυναμικό «παρών» του Δήμου Καστοριάς στην Διεθνή Τουριστική Έκθεση της Κύπρου Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα μερίδιο FacebookTwitter Προηγούμενο άρθρο2η θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κωπηλασίας για τον Ναυτικό Όμιλο ΚαστοριάςΕπόμενο άρθροΜε μεγάλη επιτυχία διοργανώθηκε η 4η συνάντηση Φιλαρμονικών που διοργάνωσε ο Οργανισμός Αθλητισμού, Πολιτισμού και Νεολαίας του Δήμου Κοζάνης Πέτρος Πρωτόγεροςhttps://098618940.linuxzone121.grserver.gr/enimerosou ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησηςΣυνδεθείτε για να αφήσετε ένα σχόλιο Most Popular Παράδοση – παραλαβή δύο νέων λεωφορείων για το ΚΕΚ ΑμεΑ Κοζάνης και το Ειδικό Εργαστήρι Πτολεμαΐδας 26 Ιουλίου, 2024 V 26 Ιουλίου, 2024 Το Σάββατο στον αύλειο χώρο του παλιού δημοτικού σχολείου του άνω Νεστορίου θα υποδεχτούμε στο πλαίσιο του Φεστιβάλ Γράμμου, ένα από τα πιο όμορφα... 26 Ιουλίου, 2024 Απόφοιτοι του 2024 και εισακτέοι στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση!!! 26 Ιουλίου, 2024 Φόρτωση περισσοτέρων Recent Comments