ΑρχικήΔυτική ΜακεδονίαΚαστοριάΥπογραφή σύμβασης προϋπoλογισμού 307 498,85€ για την «Εκτέλεση έργων συντήρησης Δήμου Καστοριάς» Καστοριά Υπογραφή σύμβασης προϋπoλογισμού 307 498,85€ για την «Εκτέλεση έργων συντήρησης Δήμου Καστοριάς» By Μαρία Ρότσικα 20 Απριλίου, 2023 0 12 μερίδιο FacebookTwitter Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα Υπογραφή σύμβασης προϋπoλογισμού 307 498,85€ για την «Εκτέλεση έργων συντήρησης Δήμου Καστοριάς» Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα μερίδιο FacebookTwitter Προηγούμενο άρθροΗ ΔΕΕΠ ΝΔ Καστοριας σας προσκαλεί να τιμήσετε με την παρουσία σας την εκδήλωση παρουσίασης των υποψηφίων Βουλευτών Νέας Δημοκρατίας της ΠΕ ΚαστοριάςΕπόμενο άρθροΠαρεμβάσεις από την ΠΔΜ – Τμήμα Μηχανολογικού Εξοπλισμού της Π.Ε. Καστοριάς. Μαρία Ρότσικα ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησηςΣυνδεθείτε για να αφήσετε ένα σχόλιο Most Popular Παράδοση – παραλαβή δύο νέων λεωφορείων για το ΚΕΚ ΑμεΑ Κοζάνης και το Ειδικό Εργαστήρι Πτολεμαΐδας 26 Ιουλίου, 2024 V 26 Ιουλίου, 2024 Το Σάββατο στον αύλειο χώρο του παλιού δημοτικού σχολείου του άνω Νεστορίου θα υποδεχτούμε στο πλαίσιο του Φεστιβάλ Γράμμου, ένα από τα πιο όμορφα... 26 Ιουλίου, 2024 Απόφοιτοι του 2024 και εισακτέοι στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση!!! 26 Ιουλίου, 2024 Φόρτωση περισσοτέρων Recent Comments