Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε σήμερα Πέμπτη 04/04/2024 η Ημερίδα με θέμα
«Ψυχολογική Υποστήριξη Τρίτης Ηλικίας».
Το Κέντρο Κοινότητας του Δήμου Δεσκάτης θα ήθελε να ευχαριστήσει θερμά τον Δήμο Δεσκάτης, την Κινητή Μονάδα Ψυχικής Υγείας Ν. Κοζάνης – Γρεβενών και ιδιαίτερα τους ομιλητές, Ψαλίδα Θωμά – ψυχολόγος και Ντούλα Θοδώρα – νοσηλεύτρια ψυχικής υγείας. Ευχαριστούμε επίσης ιδιαίτερα τους πολίτες για την ανταπόκριση ελπίζοντας σε μια επόμενη συνάντηση.
![Μπορεί να είναι εικόνα 7 άτομα και άτομα που μελετούν](https://scontent.fskg5-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/433946344_1475966559686341_4478514591129147429_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=Gx_ES1C4a7MAb53oEz2&_nc_ht=scontent.fskg5-2.fna&oh=00_AfC_T1kgaT0M8jlOgQiuJRW6lYf3J6am-yZfi1h4iJB-Uw&oe=661484AE)