ΑρχικήΔυτική ΜακεδονίαΦλώριναΣτην εξαιρετική εκδήλωση κοπής πίτας του Περιφερειακού Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού - Τμήμα... Φλώρινα Στην εξαιρετική εκδήλωση κοπής πίτας του Περιφερειακού Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού – Τμήμα Φλώρινας. By Πέτρος Πρωτόγερος 6 Φεβρουαρίου, 2023 0 19 μερίδιο FacebookTwitter Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα Στην εξαιρετική εκδήλωση κοπής πίτας του Περιφερειακού Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού – Τμήμα Φλώρινας. Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα μερίδιο FacebookTwitter Προηγούμενο άρθροΣτην κοπή πίτας του Εμπορικού Συλλόγου Κοζανης!Επόμενο άρθροΤην υποψηφιότητά του για τη δημαρχία της Φλώρινας ανακοίνωσε ο πρώην Δήμαρχος και Νομάρχης Φλώρινας Γιαννης Βοσκόπουλος. Πέτρος Πρωτόγεροςhttps://098618940.linuxzone121.grserver.gr/enimerosou ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησηςΣυνδεθείτε για να αφήσετε ένα σχόλιο Most Popular Παράδοση – παραλαβή δύο νέων λεωφορείων για το ΚΕΚ ΑμεΑ Κοζάνης και το Ειδικό Εργαστήρι Πτολεμαΐδας 26 Ιουλίου, 2024 V 26 Ιουλίου, 2024 Το Σάββατο στον αύλειο χώρο του παλιού δημοτικού σχολείου του άνω Νεστορίου θα υποδεχτούμε στο πλαίσιο του Φεστιβάλ Γράμμου, ένα από τα πιο όμορφα... 26 Ιουλίου, 2024 Απόφοιτοι του 2024 και εισακτέοι στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση!!! 26 Ιουλίου, 2024 Φόρτωση περισσοτέρων Recent Comments