ΑρχικήΕξελίξειςΠολιτικήΚοπή πίτας των Προέδρων των Κοινοτήτων του Δήμου Φλώρινας. ΠολιτικήΦλώρινα Κοπή πίτας των Προέδρων των Κοινοτήτων του Δήμου Φλώρινας. By Πέτρος Πρωτόγερος 5 Φεβρουαρίου, 2023 0 16 μερίδιο FacebookTwitter Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα Σήμερα είχα την χαρά να βρεθώ στην συνεστίαση και κοπή πίτας των Προέδρων των Κοινοτήτων του Δήμου Φλώρινας. Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα μερίδιο FacebookTwitter Προηγούμενο άρθροΜετά από το μπλόκο στο κόμβο του Φιλώτα, βρέθηκε αντιπροσωπεία με τον Υπουργό Τουρισμού κ. Β. Κικίλια στο Δημαρχείο Αμυνταίου.Επόμενο άρθροΑνακοίνωση του Γενικού Γραμματέα Α΄θμιας, Β΄θμιας και Ειδικής Αγωγής και Εκπαίδευσης για την τηλεκπαίδευση Πέτρος Πρωτόγεροςhttps://098618940.linuxzone121.grserver.gr/enimerosou ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησηςΣυνδεθείτε για να αφήσετε ένα σχόλιο Most Popular Παράδοση – παραλαβή δύο νέων λεωφορείων για το ΚΕΚ ΑμεΑ Κοζάνης και το Ειδικό Εργαστήρι Πτολεμαΐδας 26 Ιουλίου, 2024 V 26 Ιουλίου, 2024 Το Σάββατο στον αύλειο χώρο του παλιού δημοτικού σχολείου του άνω Νεστορίου θα υποδεχτούμε στο πλαίσιο του Φεστιβάλ Γράμμου, ένα από τα πιο όμορφα... 26 Ιουλίου, 2024 Απόφοιτοι του 2024 και εισακτέοι στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση!!! 26 Ιουλίου, 2024 Φόρτωση περισσοτέρων Recent Comments