16 νέες και νέοι Ιρλανδοί μέσω του Erasmus+ επισκέφτηκαν με τον ΟΕΝΕΦ το 1ο ΕΠΑΛ Φλώρινας!
____________________________________
![](https://scontent.fskg5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/434126848_431068506098871_7040279134651204063_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=AQmceWryKfoAb7jOdAB&_nc_ht=scontent.fskg5-1.fna&oh=00_AfDHRVyGeK8a1y8ndUrvLjM7YptvdHhTdwcb_CJJMDQeEA&oe=66145CBD)
Τα στελέχη της ομάδας έργου του @Ενεργοί Νέοι ΟΕΝΕΦ – Active Youths OENEF – Europe Direct Western Macedonia – Δυτικής Μακεδονίας επισκέφθηκαν τους μαθητές της Α’ Λυκείου του 1ου ΕΠΑΛ Φλώρινας, στο πλαίσιο ανταλλαγής νέων με τίτλο “Vacay” του Erasmus+ με φορέα υποδοχής τον Όμιλο Ενεργών Νέων Δυτικής Μακεδονίας, που υλοποιήθηκε σε συνεργασία με τον Ιρλανδικό φορέα “Limerick Youth Service”, στις 27 Μαρτίου 2024.