ΑρχικήΔυτική ΜακεδονίαΦλώριναΚοπη βασιλόπιτα του Βορειοηπειρωτικού Συλλόγου Φλωρίνης 18-02-2023 Φλώρινα Κοπη βασιλόπιτα του Βορειοηπειρωτικού Συλλόγου Φλωρίνης 18-02-2023 By Ελευθερία Αντωνίου 22 Φεβρουαρίου, 2023 0 16 μερίδιο FacebookTwitter Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα Κοπη βασιλόπιτα του Βορειοηπειρωτικού Συλλόγου Φλωρίνης 18-02-2023 Ειδήσεις Δυτικής Μακεδονίας: Γρεβενά, Καστοριά, Κοζάνη και Φλώρινα μερίδιο FacebookTwitter Προηγούμενο άρθροOπως κάθε χρόνο ..έτσι και φέτος στο άναμμα του φανού μας…2023 Αποκριά στην Κοζανη.. Φανός του Πανεπιστημίου … …Βαρτιιιι..και ΡιξαςςςςςΕπόμενο άρθροΥπέγραψα με τον ανάδοχο κ. Κόκκινο, παρουσία του Δημάρχου Σερβίων κ. Χρήστου Ελευθερίου τη σύμβαση υλοποίησης του έργου, Ενίσχυσης της προσβασιμότητας σε επιχειρήσεις του Δ. Σερβίων. Ελευθερία Αντωνίουhttps://enimerosou.gr ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησηςΣυνδεθείτε για να αφήσετε ένα σχόλιο Most Popular Παράδοση – παραλαβή δύο νέων λεωφορείων για το ΚΕΚ ΑμεΑ Κοζάνης και το Ειδικό Εργαστήρι Πτολεμαΐδας 26 Ιουλίου, 2024 V 26 Ιουλίου, 2024 Το Σάββατο στον αύλειο χώρο του παλιού δημοτικού σχολείου του άνω Νεστορίου θα υποδεχτούμε στο πλαίσιο του Φεστιβάλ Γράμμου, ένα από τα πιο όμορφα... 26 Ιουλίου, 2024 Απόφοιτοι του 2024 και εισακτέοι στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση!!! 26 Ιουλίου, 2024 Φόρτωση περισσοτέρων Recent Comments